فیلتر


دستگاه واکس

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انواع دستگاه واکس زن برقی کفش 

امروزه با افزایش مشغله و گرفتاری‌های روزمره در زندگی، فرصت کمتری باقی می‌ماند که بتوانید هر روز، با حوصله و دقت، برای نظافت کفش‌هایتان وقت بگذارید. پس پیشنهاد می‌کنیم که با روند مکانیزه شدن نظافت همراه شده و زیبایی و تمیزی کفش‌هایتان را به دستگاه واکس زن برقی بسپارید.

دستگاه واکس زن برقی نوعی از تجهیرات نظافتی است که به شما کمک می‌کند ضمن حفظ تمیزی، در زمان‌تان صرفه‌جویی کنید. در واقع شما با بهره‌گیری از چنین ابرازهایی، از دغدغه سیاه شدن دست و کثیفی که از پراکنده شدن ذره‌های واکس در محیط به وجود می‌آید، فارغ می‌شوید.

از طرف دیگر اهمیت دادن به نظافت کفش‌ها، علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، در حفظ جایگاه اجتماعی شما هم در محیط کار و جامعه نقش پررنگی دارد.

مزایای استفاده از دستگاه واکس زن برقی کفش:

  • محافظت از کفش‌ها: بیشتر افراد جامعه، برای واکس زدن کفش‌های خود از واکس‌های قدیمی استفاده می‌کنند. این واکس‌ها، از مواد نفتی و پارافین رنگی ساخته شده‌اند. در حالی که استفاده از دستگاه واکس زن برقی به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید از مایع واکسی برای کفش‌هایتان استفاده کنید. مایع واکس ام تی کو علاوه بر این که رنگی نیست، بر پایه آب است و به بافت کفش شما آسیبی نمی‌رساند.
  • صرفه‌جویی در زمان: شما می‌توانید در زمان حداکثر 45 ثانیه کفش‌های خود را گردگیری کنید و واکس بزنید.
  • تمیز شدن کفش‌ها بدون آلودگی دست‌ها:بیشترین دستگاه‌های واکس زن برقی موجود در بازار یا به صورت پدالی هستند یا اتوماتیک و شما می‌توانید بدون استفاده از دست کفش‌هایتان را واکس بزنید.

شما در این قسمت می‌توانید انواع دستگاه‌های نظافت کفش شامل دستگاه واکس زن برقی، کاور کفش، کف کفش پاک کن و مایع واکس کفش را با قیمت مناسب مشاهده کرده و در صورت نیاز اقدام به خرید کنید.